ROK SZKOLNY 2017/2018

 

NASZE GWIAZDY

Katarzyna Szafrańska kl. 3A- II etap Olimpiady Chemicznej, uzyskała Stypendium Rady Ministrów
Aleksandra Kandalska kl. 3A- II etap w Olimpiadzie Filozoficznej

Turniej Jednego Wiersza SCEK Warszawa – finał turnieju: Krzysztof Paczkowski z kl. 2A, Kornelia Czarnecka-kl. 2A, Oliwia Cichońska-kl. 1B, Adrianna Biedrzycka z kl. 1B, która uzyskała wyróżnienie za zaprezentowanie swojego wiersza podczas finałowego spotkania oraz wydrukowanie go w almanachu wydanym przez SCEK

Karol Piotrowski z kl. 2A- etap wojewódzki w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Solidarności

 

ROK SZKOLNY 2016/ 2017

Sukcesy Liceum

– etap rejonowy: Karol Murgrabia 3A – fizyka, Maria Olszanowska 3A – j.polski
– udział w etapie szkolnym konkursu z j.angielskiego Aleksandra Pincel, Maria Olszanowska 3A; Aleksandra Kandalska 2A
– wyróżnienie w uczniowskim festiwalu filmowym o motywie wiodącym Wisły – Dominik Szymański kl 2B
– laureat Dzielnicowego Konkursu Filmowego „Stolica centrum życia” – Iga Panuszewska kl 1A
– I miejsce w Mistrzostwach Siatkówki Dzielnicy Targówek: Łukasz Kwarciński, Jakub Sotomski, Karol Kowalewski, Bartek Świerat, Jakub Możdżyński – klasa 3B, Dzięcioł Bartek, Janek Pierwoła , Jakub Sławiński –klasa 2B, Mikołaj Muszyński, Kacper Cheng –klasa 1A,
– I miejsce w Szkolnej Lidze Siatkowej szkół ponadgimnazjalnych – Łukasz Kwarciński, Jakub Sotomski, Karol Kowalewski, Bartek Świerat, Jakub Możdżyński – klasa 3B, Dzięcioł Bartek, Janek Pierwoła, Jakub Sławiński –klasa 2B,
– III miejsce w Mistrzostwach Warszawy w judo- Łukasz Zajączkowski kl 2B
– V miejsce w Mistrzostwach Polski w judo – Łukasz Zajączkowski kl 2B
– dwa srebrne medale w zapasach w Olimpiadzie dla Młodzieży – Dominik Kluczny kl 1A
– udział w zawodach k olarskich Poland Bike Marathon i Meridia Mazovia Maraton Kingi Matuszewskiej kl 1A
– Teatralia III miejsce Daria Huzar kl 1A, wyróżnienie – Zuzanna Suchorab, Zuzanna Truszewska kl 1A
– Asteriada Mazowiecki Konkurs Muzyczno Taneczny I miejsce – Zuzanna Suchorab kl 1A, udział-Zuzanna Truszewska kl 1A
– 7 miejsce w Olimpiadzie Destination Imagination we Wrocławiu grupa kreatywna kl 2A
– wyróżnienie dla patio w II edycji Warszawskiego Konkursu „Najlepsze szkolne i przedszkolne przestrzenie uczenia się”. Ideą tego wydarzenia jest promowanie innowacyjności w architekturze, miejscach związanych z edukacją.
– udział w Międzynarodowym programie naukowym World Biotech Tour – Katarzyna Szafrańska kl 2A
– przystąpienie do egzaminu FCE 16 licealistów
– IV miejsce w Międzyszkolnych Zawodach „Na ratunek” – 14 uczniów z klasy 1A
– udział w teście Coopera – 18 uczniów z kl 1A
– Uczniowie klasy 2LO stworzyli świetny filmik, który brał udział w konkursie organizowanym przez firmę ADAMED w ramach programu naukowo-edukacyjnego i wygrali 10000 zł na sprzęt do Laboratorium Chemicznego.
– Uczniowie kl IIIB uzyskali na koniec ubiegłego roku szkolnego najwyższą średnią na Targówku i uzyskali za to nagrodę 1000zł (wyjście do Teatru).
– członek Prezydium Młodzieżowej Rady m.st. Warszawy Wioletta Błyskosz kl 3B

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

NASZE GWIAZDY

I miejsce Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej dla SchumTV: kl. 2B – Karol Kowalewski, Oliwia Korczak, Natalia Dąbrowska

Maja Laszkowska kl.2A- Olimpiada z języka francuskiego- II etap


Kuratoryjny Konkurs Taneczny Piruet- wyróżnienie w kat. jazz:
Natalia Dąbrowska z klasy 2B

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego  FOX- Aleksandra Pincel z kl. 2A- wynik dobry

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

NASZE GWIAZDY

– Karolina Mieszczyńska z kl. 1B – laureatka w konkursie Złote pióro, p. Dominik Zuziak

– Emilia Papużyńska, Jakub Możdżyński, Dawid Taras, Jakub Suchorab- kl. IB – I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy Na ratunek

– VI Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny  Pamiętam to miejsce, pamiętam tę twarz…

Klaudia Majewska IB LO – I miejsce
Julia Wojdyła IB LO – III miejsce
Łukasz Rossa IA LO – wyróżnienie

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

NASZE GWIAZDY

VIII miejsce w wojewódzkim konkursie dotyczącym funduszy unijnych „Euromania”-

Wąsik C., Kosińska A., Igiehon P., Macierzyńska O.( uczniowie kl. III i IIA)- p.M. Szwedo

–  Aleksandra Kosińska II A LO – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Multimedialnego z historii „Przeżyłem, widziałem, Tobie opowiem, a Ty przekaż innym”- p. M. Szwedo

 

NASI HEROSI

Złoci medaliści Mistrzostw Dzielnicy w Piłce Siatkowej Chłopców
Wąsik C, Mroczek P, Szczęsny S, Kowalski Ł, Szymański M, Roguski M, Dąbrowski T, Łysakowski B- p. A. Kowalski

Mistrzynie Targówka w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Dąbrowska J, Kubacka W, Mirecka D, Śliwińska P, Przyborowska J, Rydzewska A, Varonka V- p. A. Kowalski

Brązowi medaliści rozgrywek Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Licealnych województwa mazowieckiego
Wąsik C, Mroczek P, Szczęsny S, Kowalski Ł, Szymański M, Roguski M- p. A. Kowalski

Złoty medalista Wojewódzkiej Ligii Juniorów 2013/2014, półfinalista Mistrzostw Polski
Łukasz Kowalski- p. A. Kowalski

Brązowy medalista Amatorskich Mistrzostw Warszawy w Piłce Siatkowej Plażowej
(Wąsik C) oraz zdobywcy IV miejsca (Szczęsny S, Mroczek P)- p. A. Kowalski

Michał Kacprzak – udział w półmaratonie „Biegnij Warszawo”– 10km  i w „Biegu Niepodległości” – na 10km- p. J. Baczkura

Brązowi medaliści Mistrzostw Dzielnicy w Piłce Ręcznej Chłopców

Wąsik C, Mroczek P, Szczęsny S, Szymański M, Roguski M, Dąbrowski T, Baka R, Łysakowski B, Gąsiński E, Olejnik M, Szczerba H, Rogalski D, Piotrowski O- p. M. Rosz- Dworniczuk

  • Udostępnij :