Grażyna Grzegorczyk

Schuman to także rodzina sportowa! Zawodnicy, trenerzy i oczywiście kibice! Właśnie wsparcie tych ostatnich często okazuje się bezcenne. Tak też jest i tym razem. Nasi dzielni uczniowie otrzymali piękne reprezentacyjne stroje sportowe z logo szkoły! Energetyczna czerwień kostiumów z pewnością doda wigoru młodym sportowcom, a u rywali wzbudzi dodatkowy respekt – w końcu to kolor królewski!

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców CXXXVII LO im. Roberta Schumana z Oddziałami Dwujęzycznymi za ten zakup i wsparcie pracujących wytrwale, pod czujnym okiem trenerów, naszych nastoletnich czempionów!

dzu