Katarzyna Pyrczak

– konkurs filmowy związany jest z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Organizatorem konkursu jest CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie. Konkurs ma charakter miejski – obejmuje szkoły warszawskie – i trwa w okresie od 15.04.2018 do 10.10.2018 r.

Zadaniem uczniów (liceum i gimnazjum) jest nakręcić krótki film (maksymalnie 20-minutowy), który będzie nawiązywał do hasła konkursu „Wolność według mnie to…”

Film można przygotować dowolną techniką. Autorem może być jedna osoba lub zespół reżyserski liczący maksymalnie 4 osoby.

Gotowe filmy proszę zgłaszać w terminie do 5 października 2018 (można oczywiście wcześniej, przed wakacjami) do sekretariatu lub do nauczyciela odpowiedzialnego za przebieg konkursu, polonisty Dominika Zuziaka.

Możliwe są też konsultacje, pomoc techniczna w realizacji filmu – proszę zgłosić taką potrzebę do polonisty Dominika Zuziaka.

Dokładny regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa dostępne u nauczyciela wspomnianego polonisty lub w sekretariacie szkoły.

Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla uczestników konkursu! (DZU)