Renata Wójcik

Drodzy Uczniowie! Drodzy Państwo!… Nasze Pociechy!

Ukończenie szkoły to z pewnością satysfakcja dla Was i dla nas. Lekcje, przerwy, zebrania, rady, wycieczki, wakacje, podręczniki, zeszyty, librus i… czujne spojrzenie pani dyrektor – to tylko część świata, który razem przeżywaliśmy. W Schumanie zawsze staraliśmy się na pierwszym miejscu stawiać dobro ucznia, a nie statystyki egzaminacyjne. Zawsze byliście dla nas indywidualnościami – osobami, których godność i prawa były zarówno przywilejem, jak i obowiązkiem.
Praca nad doskonaleniem Waszych umiejętności, zwiększaniem zdobywanej wiedzy będzie na pewno owocować dalej. Liczymy na to, że opuszczacie szkołę już jako dojrzali ludzie – samodzielnie i odpowiedzialnie pokierujecie swoim życiem.
A dziś, gdy nawet dzwonki zdają się być zasłonięte antywirusową maseczką, życzymy Wam, nasze Kochane Pociechy, żebyście z powodzeniem realizowali swoje plany, szczęśliwie pokonywali wszelkie trudności. Na zawsze już należycie do rodziny Schumana i zawsze będzie nam miło Was zobaczyć!

PS: na pamiątkowym zdjęciu prawie wszyscy tegoroczni absolwenci klas 3A i 3B z Schumana wraz z wychowawcami 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status