Renata Wójcik

Pożegnanie zimy to także nowe inspiracje i wyzwania dla młodych artystów. W konkursie „Teatralia” zorganizowanym przez ZS nr 40 w Warszawie uczestniczyli licealiści z Schumana ukazując swój kunszt taneczny i wokalny.

Z powodzeniem wystąpiła Daria Huzar z klasy 1A. Gracja rytmu w jej wykonaniu oraz ciekawy układ choreograficzny znalazły uznanie publiczności i jurorów. Mimo kontuzji nasza zdolna licealistka zdobyła III miejsce. Także w kategorii śpiewu swoją moc ukazał ekspresywny głos Zuzi Truszewskiej, też z 1A przenikający emocjami olbrzymią salę, w której odbywał się koncert.

Z pewnością udział w Teatraliach był cennym, motywującym doświadczeniem. Jednak przed nami już następne artystyczne wydarzenie. Tym razem w naszej szkole odbędzie się już 17 maja Festiwal Filmowy „Wszystkie strony Wisły” – dokładne informacje oczywiście w Librusie.

dzu

23

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status