Grażyna Grzegorczyk

W 2019 roku CXXXVII LO im. R. Schumana otrzymało Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem” – między innymi za działania związane z edukacją kulturalną. Przykładami aktywności szkoły z tego zakresu są Akademia Filmowa Schumana i organizowany przez naszych licealistów Warszawski Uczniowski Festiwal Filmowy.
Akademia i WUFF zostały ujęte jako projekt pod nazwą „Easy Rider – film, kino, happening” i zgłoszone do XI edycji konkursu Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej. W ostatnich dniach otrzymaliśmy wiadomość od Koordynatora Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej, że „Easy Rider” został zakwalifikowany do finału konkursu! Czy nasz projekt powtórzy sukces „SchumTV”, które zdobyło I miejsce WNEK w 2015 roku? Zobaczymy w październiku, podczas rozstrzygnięcia konkursu. Tymczasem gratulacje dla naszych licealistów! To oni swoim zaangażowaniem i kreatywnością stworzyli „Easy Ridera”!
dzu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status