Grażyna Grzegorczyk

Co znaczy „ludzki”? „Być człowiekiem”? Przede wszystkim empatycznym, a nie egoistycznym. Idea wspierania bliźnich, tworzenia świata przyjaznego i bezpiecznego zdecydowanie góruje nad wszelkimi formami osobistego sukcesu, kariery, postępu technologicznego.

WOŚP wpisuje się w tę ideę już 30 lat. Jest akcją, która de facto przy okazji dokonuje zbiórki pieniężnej na szlachetne cele. Najistotniejszą  rolą Orkiestry wydaję się być pobudzanie w ludziach najbardziej naturalnej i najważniejszej cechy – wrażliwości, powodującej, że nasz świat staje się lepszy.

CXXXVII LO im. R. Schumana z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie od wielu lat wspiera WOŚP. Organizowaliśmy w przeszłości własny sztab, grupy wolontariuszy, promowaliśmy kwestię różnymi akcjami, działał Punkt Wolontariusza w budynku szkoły, gdzie na kwestujących czekała gorąca herbata, pyszne ciasteczka, smakowite tosty. W tym roku pandemia mocno ograniczyła nasze działania, jednak absolutnie nie zmniejszyła poparcia dla WOŚP-u. Grajmy razem i wspierajmy online, pokażmy się wspólnie z jak najlepszej, ludzkiej strony!

https://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wspierac-wosp/wesprzyj-online

dzu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status