Renata Wójcik

Nasze liceum w atrakcyjny sposób zaprezentowało się  na targach edukacyjnych w Pałacu Kultury w Warszawie. Wydarzenie miało miejsce w dniach 25-27 lutego i wzięły w nim udział praktycznie wszystkie warszawskie szkoły ponadgimnazjalne. Dodatkowo na innym piętrze budynku swoje stoiska miały też szkoły wyższe.

Bezcennym wsparciem dla nauczycieli przedstawiającym CXXXVII LO na targach byli uczniowie naszej szkoły – licealiści z klas pierwszych i drugich. Doskonale radzili oni sobie z udzielaniem informacji o szkole, odpowiadali na pytania potencjalnych kandydatów, rzeczowo nakreślali charakter szkoły.

Dodatkową atrakcją była też obecność gości specjalnych – Xavier Wasson z Instytutu Francuskiego oraz asystentka naszych nauczycielek Francuzka Marie. Można było porozmawiać na żywo z rodakami Napoleona i przekonać się, jak wiele ciekawych form nauki języków obcych oferuje nasze liceum.

Drodzy Gimnazjaliści, serdecznie zapraszamy na dzień otwarty 23 kwietnia 2016!

dzu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status