Renata Wójcik

Tak spędziliśmy czwartkowy, bardzo późny wieczór. Po raz kolejny wzięliśmy udział w masowym przejeździe rolkarzy przez Warszawę – Night Skating. Tym razem do pokonania była trasa licząca 30km. Rozpoczęliśmy jak zwykle na Krakowskim Przedmieściu z alternatywnym planem odłączenia się w połowie trasy w razie gdyby rolki odmawiały posłuszeństwa. Nie odmówiły. Trasa wiodła ulicami północnych dzielnic Warszawy – Białołęki i Bielan. Wspaniała, wręcz letnia noc, ogrom uczestników (ponad 4 tysiące) zachęcały do tego, aby powalczyć ze zmęczeniem i z samym sobą. Strome zjazdy, męczące podjazdy, a między nimi dłuuuugie proste i rozwijana zawrotna prędkość. Pod takim znakiem upłynął ten przejazd, który zakończył się tuż przed północą.

Dodać należy, że w roli organizatora dbającego o bezpieczeństwo i komfort przejazdu wystąpił nasz licealista – Robert:)

19 czerwca planowane jest pobicie Rekordu Guinnessa pod względem ilości biorących udział w imprezie osób. Zapraszamy wszystkich chętnych! WMA

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status