Renata Wójcik

Listopadowa dyskoteka na Olgierda to nie tylko muzyka, taniec i kolorowe światła. Samorząd uczniowski zadbał o to, by zabawa była naprawdę dobra. Głośne rytmy od samego początku porywały młodzież w dynamiczny ruch na parkiecie. Jednak to nie wszytko. Dla narzekających na ujemny bilans energetyczny czekały smakołyki, napoje w utworzonym na patio bufecie.

Gdy już kaskada barwnych świateł i fruwające balony podkręciły emocje na wyższe obroty, organizatorzy ogłosili konkurs karaoke. Śpiew na żywo dołożył kolejną dawkę emocji, zwłaszcza że okazało się, iż uczestnicy konkursu byli naprawdę uzdolnieni muzycznie. Był też konkurs na najfajniejszy kostium, no i oczywiście nagrody: Czekoladowe Bomby Energetyczne Dobrego Nastroju!

Wkrótce następna zabawa, tym razem już karnawałowa. Jakie pomysłu przygotuje samorząd? Szykujcie się już dziś. Na pewno pojawią się niespodzianki!

Poniżej link do filmu SchumTV z dyskoteki.

Dzu

https://www.youtube.com/watch?v=qJBa1uulTpQ&feature=youtu.be

1

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status