Grażyna Grzegorczyk

W dniu 15 marca 2021 r. z okazji Dnia Edukacji Prawnej zapraszamy uczniów na spotkania edukacyjne on-line z prawnikami i sędziami.

W dniu 15 marca 2021 r. Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA wspólnie z Fundacją Edukacji Prawnej IUSTITIA po raz kolejny będą organizować Dzień Edukacji Prawnej (DEP). W związku z powyższym chcielibyśmy zaproponować uczniom Państwa szkoły spotkania o charakterze edukacyjnym z sędziami i prawnikami. Z uwagi na trwającą pandemię Covid-19 z ogromnym żalem zrezygnowaliśmy z organizacji spotkań na terenie sądów i wizyt w szkołach.

W dniu 15 marca 2021 r. zapraszamy uczniów na trzy webinary poświęcone następującym zagadnieniom:

  • godz. 10.00 „Zabawa, zabawa czyli przewodnik rozsądnego imprezowicza” prowadzący: sędziowie Jolanta Jeżewska i Marta Kożuchowska – Warywoda (link do wydarzenia na stronie)
  • godz. 11.15 „Prawa zwierząt w świecie praw człowieka” prowadzący: adwokatka Karolina Kuszlewicz i Elżbieta Piotrowska-Albin (link do wydarzenia na stronie)
  • godz. 12.30 „Prawa i obowiązki osoby zatrzymanej przez Policję” prowadzący: sędziowie Monika Ciemięga i Igor Tuleya (link do wydarzenia na stronie)

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: fundacja@iustitia.pl . Zwrotnie prześlemy informację o sposobie logowania na webinar.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status