Urszula Nakielska

Niesamowite ozdoby, cudowne zapachy świątecznych pierniczków, wiele prezentów i konkursów!… W CXXXVII LO im . R. Schumana odbył się Festyn Świąteczny połączony ze świetną zabawą. Dzięki różnym warsztatom zorganizowanym wspólnie przez nauczycieli i uczniów okazało się znów, że w Schumanie nigdy nie jest nudno!

Zbliżające się święta przynoszą ze sobą wiele magii i emocji. Festyn Bożonarodzeniowy to świetna okazja, żeby przypomnieć sobie, jak dobrze być szkolną rodziną. Zapach pierników zdecydowanie pochłonął drugie piętro, gdzie klasy wspólnie z Panią Krzyszczuk, Panią Jakacką i Panią Kmiecik zajmowały się ich ozdabianiem – śmiejąc się przy tym i starając się stworzyć niesamowite piernikowe dzieła! Zaglądając do klas mogliśmy spodziewać się takich atrakcji jak robienie stroików pod okiem Pani Wieliczko i Pani Grzegorczyk, ozdabianie bombek wspólnie z Panią Balcerak i Panią Mazur. Uwagę zwracały też na siebie ozdoby świąteczne szykowane pod okiem Pana Baczkury, a nawet origami przygotowywane z Panią Nakielską czy choinki z makaronu z Panią Dworniczuk i Panią Jaros. Podczas całego wydarzenia dzięki Panu Nadarzyńskiemu z głośników mogliśmy słyszeć nasze ulubione kolędy, które od razu sprawiają, że nie tylko chce się śpiewać, ale też, że owa magia świąt jest już dziś. Czego można chcieć więcej?

Natalia Balcerzak kl. 2A

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status