Grażyna Grzegorczyk

We wtorkowy poranek 22 września, dwie klasy pierwsze: 1E z wychowawczynią p. Magdaleną Grodzicką i 1D z wychowawcą p. Mateuszem Kozłowskim wyruszyły na integracyjny spływ kajakowy rzeką Wkrą.
Połowa uczestników miała już za sobą doświadczenia kajakowe a dla połowy był to pierwszy kontakt w kajakiem. Po bardzo rzetelnym przeszkoleniu, wszyscy spróbowali swoich sił na odcinku 10 km trasy na pięknej i czystej rzece płynącej przez malowniczy polodowcowy teren. Pogoda była wymarzona – słonecznie i ciepło a przyroda jeszcze soczyście zielona. Dopisywały nam humory i widać było że wszystkim jest przyjemnie. Chłopcy chętnie pomagali dziewczętom, gdy trzeba było. Wszyscy znakomicie dali sobie radę i spisali się na medal. Zarówno uczniowie jak i opiekunowie.
Spływ trwał 3,5 godziny i zakończył się ogniskiem. Wygłodniali pierwszoklasiści chętnie upiekli sobie kiełbaski. Hitem jednak okazały się pieczone pianki.

Wróciliśmy bardzo zadowoleni i zintegrowani. Już odliczamy dni do zielonej szkoły na którą planujemy wybrać się w maju !
Wychowawcy

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status