Grażyna Grzegorczyk

Organizatorem Konkursu jest Redakcja “Głos Pokolenia”, projekt społeczny założony przez grupę młodych i ambitnych obywateli, którzy chcą wyrazić swój głos i zmieniać świat.

Do udziału w organizowaniu Konkursu byli zaproszeni przedstawiciele instytucji naukowych i społecznych zajmujących się problemami związanymi tematycznie z Konkursem, szczególnie z wydziałów (instytutów) nauk politycznych wyższych uczelni.

Patronem Honorowym konkursu był: Komitet Obrony Demokracji. Patronami konkursu byli m.in. : Rzecznik Praw Obywatelskich, Sejm i Senat RP. Wśród sponsorów: eurodeputowani, posłowie i senatorowie.

Krzysztof znalazł się w dwudziestce finalistów!

Politologia to nauka o polityce, dyscyplina naukowa zawierająca w sobie elementy prawa, w tym prawa konstytucyjnego, podstawę teorii  i doktryn politycznych, a ponadto wiedzę na temat otaczającego nas świata. Nie każdy zawodowo zajmujący się polityką sprostałby postawionym przez organizatorów konkursu wyzwaniom, a Krzysztofowi się to udało! Dzięki swojemu zaangażowaniu, ambicji, pracowitości i pomocy ze strony rodziców. Szkole przypadł zaszczyt uczenia takiego ucznia! Myślę, że trofeum laureata przypadnie Krzysztofowi w następnym roku, bądź co bądź jest on  w  I klasie, a wiedzy o społeczeństwie uczy się dopiero drugi rok.

Marzena Romanowska

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status