Renata Wójcik

Od mocnego uderzenia rozpoczęliśmy długi weekend listopadowy. W piątek 8 listopada, kameralną grupą, wzięliśmy udział w koncercie zespołu Kult, który odbył się w klubie Stodoła. Było ciasno i głośno, czyli tak jak powinno być na koncercie. Kazik Staszewski wraz z publicznością wypełniającą salę po brzegi, zaśpiewał kultowe utwory. „Baranek”, „Do Ani”, „Arahja”, „Brooklińska rada Żydów” porwały do zabawy rozentuzjazmowaną publiczność, w tym najmłodszych miłośników twórczości Kazika, z których najmłodszy miał 6 lat! Zespół Kult tradycyjnie już nie oszczędzał ani siebie, ani publiczności – koncert trwał przeszło 2,5 godziny. I był to czas świetnej zabawy.

W listopadzie był KULT. Jaki koncert będzie następny?? Maria Peszek, Kasia Nosowska, czy może Disclosure dla miłośników bardziej tanecznych rytmów??

Szukajmy ciekawych propozycji koncertowych i organizujmy się na wspólne wyjścia. WMA

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status