Renata Wójcik

Początek lata to początek wakacji. Nie ma zatem się co dziwić, że w 137 LO nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale nawet sam patron, Robert Schuman, na portrecie miał wyraźnie uniesione kąciki ust.

Oczywiście, dobry nastrój pani dyrektor Jolanty Kaczmary miał swoje służbowe uzasadnienie:  wręczała uczniom mnóstwo świadectw z czerwonym paskiem, dyplomy za zdobycie certyfikatów językowych, wyróżnienia i podziękowania. A uczniowie rzeczywiście zaimponowali wszechstronną aktywnością. Odznaczyli się zaangażowaniem, efektywnością zarówno w nauce, jak i w zajęciach dodatkowych: z animacji kultury, w sporcie, w działaniach artystycznych oraz wolontariacie. Warto też dodać, że uczeń naszej szkoły zdobył tytuł Orła Targówka!

Po przemówieniach i podziękowaniach ze strony uczniów, rodziców oraz nauczycieli nastąpiła część artystyczna spotkania. Najpierw Basia i Kornelia zaśpiewały dwie piosenki przy energetycznym akompaniamencie naszego polonisty, Michała Nadarzyńskiego, grającego na gitarze elektrycznej, a potem obejrzeliśmy pełne humoru przedstawienie przygotowane przez klasę 3/2 o „Szkole magii”. I w takim właśnie nastroju żegnaliśmy mijający rok szkolny 2017/2018…

Wszystkim uczniom, absolwentom, rodzicom i nauczycielom życzymy udanych, pełnych dobrych wrażeń wakacji. Beztroskiego wypoczynku, by z zapasem nowych sił rozpocząć od września przygodę z edukacją już w nowym roku szkolnym. (DZU)

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status