Grażyna Grzegorczyk

Nawet podczas kwarantanny mogliśmy uczestniczyć w nowatorskim projekcie edukacyjnym skierowanym do uczniów naszego liceum! We współpracy z Warszawskim Instytutem Bankowości oraz w ramach projektu Bakcyl odbyła się w maju seria lekcji online, które dla naszych uczniów prowadzili pracownicy i specjaliści różnego rodzaju banków w Polsce. Tematami lekcji były: bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni, rynki finansowe, mądre inwestowanie oraz moje finanse. Uczniowie mogli dowiedzieć się jak inwestować swoje oszczędności, jak bezpiecznie je lokować i uważać na różnego rodzaju zagrożenia w sieci, które mogą pojawić się podczas obsługi własnych zasobów portfeli w systemie elektronicznym. Wreszcie mogli zrozumieć na czym polega mądre inwestowanie.
      W trakcie lekcji online wzięło udział nawet 90 uczniów z naszej szkoły i była to najliczniejsza grupa uczestników w tym projekcie.

msw

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status