Renata Wójcik

Zakończył się rok szkolny dla klasy 3A liceum. Nuta zadumy pojawiła się wśród uczniów i nauczycieli. Nasi podopieczni stają się dorośli, wkraczają na samodzielną drogę własnych decyzji, wyborów. Niektórzy z nich byli z nami od pierwszej klasy gimnazjum, inni pojawili się w liceum. Wszyscy razem stanowiliśmy szkolną społeczność, na swój sposób szkolną rodzinę.

Uroczystość zakończenia nauki licealistów miała kameralny charakter. Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie wygłosili pożegnalne słowa, podziękowania. Szczerym uśmiechom towarzyszyły kwiaty i nie mniej barwne w swoim wyrazie ciepłe spojrzenia.

Abiturienci otrzymali świadectwa. Wpisali się do księgi absolwentów. Teoretycznie zaczęli wakacje…

Tylko teoretycznie! Pod znakiem majowych dni czeka ich seria egzaminów maturalnych. To ważny sprawdzian nie tylko ich wiedzy i umiejętności, ale też i odpowiedzialności – sami zadecydują o swojej przyszłości. Nadchodzi maj… Powodzenia!!!

dzu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status