Renata Wójcik

Nasze liceum jest szkołą partnerską Niemiec i już od wielu lat należy do sieci szkół „Szkoły: Partnerzy przyszłości” (Schulen: Partner der Zukunft). Projekt PASCH to inicjatywa obejmująca szkoły na całym świecie, która umożliwia młodym ludziom dostęp do języka niemieckiego i edukacji na lepszym poziomie.

Projekt PASCH jest koordynowany przez niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych i realizowany we współpracy z Centralnym Wydziałem Szkolnictwa Zagranicą (ZfA), Goethe-Institut, Niemiecką Centralą Wymiany Akademickiej (DAAD) oraz Służbą Wymiany Pedagogicznej Konferencji Ministra Kultury (PAD).

W ramach realizacji projektu nasze liceum oferuje zajęcia prowadzone przez native speakera – panią Birgit Mohr z Centralnego Wydziału Szkolnictwa Zagranicą (ZfA) oraz umożliwia licealistom zdobycie Dyplomu Języka Niemieckiego / Deutsches Sprachdiplom na poziomie A2/B1 oraz B2/C1.

AKM

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status