ROK SZKOLNY 2019/2020

NASZE GWIAZDY

  • Piotr Domański kl. 2A – FINALISTA Olimpiady Filozoficznej
  • Michał Siatkowski kl. 1/4 – wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
  • Anna Sielewicz kl. 1/1– wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
  • Marta Gańko kl. 1A – wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
  • Oliwia Malinowska kl.3B – Międzynarodowy Egzamin Deutsches Sprachdiplom II
  • Jakub Wierzbicki kl. 3B – Międzynarodowy Egzamin Deutsches Sprachdiplom II
  • Kamil Józwik kl. 1/4 – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo
  • Nadia Banaszek kl. 1/1 – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo
  • Julia Nowacka kl. 1/5 – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo
  • Krzysztof Bielik kl. 1 D – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym “Eureka”
  • Maciej Gorczyca kl. 1 D – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym “Eureka”
  • Piotr Penkala kl. 1 D – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym “Eureka”
  • Ewa Sionek kl. 1 D – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym “Eureka”
  • Julia Krakowiak kl. 1/3 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo
  • Gabriela Wronka kl. 1/4 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo
  • Olga Zakrzewska kl.1/1 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo
  • Jan Rudnicki kl.1/1 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo
  • Mikołaj Słoński kl.1/2 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo
  • Magdalena Włodarkiewicz kl.1/2 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo
  • Małgorzata Ignaczewska kl.1/5 – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Galileo
  • Gabriela Plechewska – wyróżnienie, Ogólnopolski Konkurs Eko-Planeta
  • Maks Borakowski kl. 1/1 – wyróżnienie, Ogólnopolski Konkurs Eko-Planeta
  • Patrycja Gelak kl. 3B – otrzymała Certyfikat Delf B1 potwierdzony przez Jury National Fr.
  • Alicja Lis kl. 3B – otrzymała Certyfikat Delf B1 potwierdzony przez Jury National Fr.
  • Matej Pakulski kl. 3B – otrzymał Certyfikat Delf B1 potwierdzony przez Jury National Fr.
  • Małgorzata Pieniążek kl. 2C – otrzymała Certyfikat Delf B1 potwierdzony przez Jury National Fr.
  • Małgorzata Pawlak kl. 1/3 – otrzymała Certyfikat Delf B1 potwierdzony przez Jury National Fr.
  • Wojciech Drabot kl. 2B – 4 miejsce w województwie mazowieckim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND
  • Alicja Stencel kl. 1/2 – 11 miejsce w województwie mazowieckim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND
  • Magdalena Włodarkiewicz kl. 1/2 – 11 miejsce w województwie mazowieckim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND
  • Joanna Oleksy  1 B  – 21 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym “Olympus”
  • Mateusz Wiśnios  1 C – 43 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym “Olympus”
  • Agata Świderska 1 B –  45 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym “Olympus”
  • Marcin Dębski 1 C – 46 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym “Olympus”
  • Róża Rowicka 1 B – 50 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym “Olympus”
  • Julia Wieczorek 1 B – 66 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym “Olympus”
  • Iga Figarska, Karolina Lamka, Wiktoria Szlaga kl.1E – I miejsce- Dzielnicowy Konkurs Na Najbardziej Kreatywną Reklamę w Językach Obcych
  • Klaudia Kanabus, Aleksandra i Nadia Mądry z kl. 1E – III miejsce- Dzielnicowy Konkurs Na Najbardziej Kreatywną Reklamę w Językach Obcych
  • Natalia Tylek kl. 2C – etap rejonowy w XV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o UE

ROK SZKOLNY 2018/2019

NASZE GWIAZDY

  • Julia Osiecka kl. 1 A – wyróżnienie w konkursie recytatorskim “Promieniowanie ojcostwa”
  • Piotr Miecznikowski kl. 2B – wyróżnienie w konkursie recytatorskim “Odpowiednie Dać Obce Słowo”
  • Karol Piotrowski kl. 3A – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym – “75 rocznica bitwy o Monte Cassino”
  • Izabela Porowska kl. 1B – najlepsze wyniki z Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego FOX
  • Nina Wasilewska kl.  1B – najlepsze wyniki z Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego FOX
  • Aleksandra Markiewicz kl. 1C – najlepsze wyniki z Ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego FOX

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

NASZE GWIAZDY

Cheng Kacper, Muszyński Mikołaj, Musiałowski Bartłomiej, Wilske Mateusz,, Korjat Adrian– 3 miejsce w zawodach dzielnicowych koszykówki

Dominik Kluczny  kl. 2A- złoty medal w zapasach juniorów w wadze do 63 kg w Mistrzostwach Warszawy

Wolontariusze: Urszula Kacperska, Zuzanna Truszewska, Anna Węclewska, Maja Głuchowska z kl.2A

Katarzyna Szafrańska kl. 3A- II etap Olimpiady Chemicznej, uzyskała Stypendium Rady Ministrów
Aleksandra Kandalska kl. 3A- II etap w Olimpiadzie Filozoficznej

Turniej Jednego Wiersza SCEK Warszawa – finał turnieju: Krzysztof Paczkowski z kl. 2A, Kornelia Czarnecka-kl. 2A, Oliwia Cichońska-kl. 1B, Adrianna Biedrzycka z kl. 1B, która uzyskała wyróżnienie za zaprezentowanie swojego wiersza podczas finałowego spotkania oraz wydrukowanie go w almanachu wydanym przez SCEK

Karol Piotrowski z kl. 2A- etap wojewódzki w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Solidarności

Kornelia Czarnecka i Kacper Komorski – klasa 2A oraz Aleksandra Kandalska i Katarzyna Szafrańska z klasy 3A – laureaci konkursu “Rozrywki Matematyczne 2018”

ROK SZKOLNY 2016/ 2017

Sukcesy Liceum

– etap rejonowy: Karol Murgrabia 3A – fizyka, Maria Olszanowska 3A – j.polski
– udział w etapie szkolnym konkursu z j.angielskiego Aleksandra Pincel, Maria Olszanowska 3A; Aleksandra Kandalska 2A
– wyróżnienie w uczniowskim festiwalu filmowym o motywie wiodącym Wisły – Dominik Szymański kl 2B
– laureat Dzielnicowego Konkursu Filmowego „Stolica centrum życia” – Iga Panuszewska kl 1A
– I miejsce w Mistrzostwach Siatkówki Dzielnicy Targówek: Łukasz Kwarciński, Jakub Sotomski, Karol Kowalewski, Bartek Świerat, Jakub Możdżyński – klasa 3B, Dzięcioł Bartek, Janek Pierwoła , Jakub Sławiński –klasa 2B, Mikołaj Muszyński, Kacper Cheng –klasa 1A,
– I miejsce w Szkolnej Lidze Siatkowej szkół ponadgimnazjalnych – Łukasz Kwarciński, Jakub Sotomski, Karol Kowalewski, Bartek Świerat, Jakub Możdżyński – klasa 3B, Dzięcioł Bartek, Janek Pierwoła, Jakub Sławiński –klasa 2B,
– III miejsce w Mistrzostwach Warszawy w judo- Łukasz Zajączkowski kl 2B
– V miejsce w Mistrzostwach Polski w judo – Łukasz Zajączkowski kl 2B
– dwa srebrne medale w zapasach w Olimpiadzie dla Młodzieży – Dominik Kluczny kl 1A
– udział w zawodach k olarskich Poland Bike Marathon i Meridia Mazovia Maraton Kingi Matuszewskiej kl 1A
– Teatralia III miejsce Daria Huzar kl 1A, wyróżnienie – Zuzanna Suchorab, Zuzanna Truszewska kl 1A
– Asteriada Mazowiecki Konkurs Muzyczno Taneczny I miejsce – Zuzanna Suchorab kl 1A, udział-Zuzanna Truszewska kl 1A
– 7 miejsce w Olimpiadzie Destination Imagination we Wrocławiu grupa kreatywna kl 2A
– wyróżnienie dla patio w II edycji Warszawskiego Konkursu „Najlepsze szkolne i przedszkolne przestrzenie uczenia się”. Ideą tego wydarzenia jest promowanie innowacyjności w architekturze, miejscach związanych z edukacją.
– udział w Międzynarodowym programie naukowym World Biotech Tour – Katarzyna Szafrańska kl 2A
– przystąpienie do egzaminu FCE 16 licealistów
– IV miejsce w Międzyszkolnych Zawodach „Na ratunek” – 14 uczniów z klasy 1A
– udział w teście Coopera – 18 uczniów z kl 1A
– Uczniowie klasy 2LO stworzyli świetny filmik, który brał udział w konkursie organizowanym przez firmę ADAMED w ramach programu naukowo-edukacyjnego i wygrali 10000 zł na sprzęt do Laboratorium Chemicznego.
– Uczniowie kl IIIB uzyskali na koniec ubiegłego roku szkolnego najwyższą średnią na Targówku i uzyskali za to nagrodę 1000zł (wyjście do Teatru).
– członek Prezydium Młodzieżowej Rady m.st. Warszawy Wioletta Błyskosz kl 3B

  
   

ROK SZKOLNY 2015/2016

NASZE GWIAZDY

I miejsce Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej dla SchumTV: kl. 2B – Karol Kowalewski, Oliwia Korczak, Natalia Dąbrowska

Maja Laszkowska kl.2A- Olimpiada z języka francuskiego- II etap


Kuratoryjny Konkurs Taneczny Piruet- wyróżnienie w kat. jazz:
Natalia Dąbrowska z klasy 2B

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego  FOX- Aleksandra Pincel z kl. 2A- wynik dobry

  • Udostępnij :
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status