Renata Wójcik

Poniedziałek, 2 września, godz. 9.00. Rozpoczynają się zajęcia w nowym roku szkolnym 2013/2014. Dziś jeszcze bez podręczników. Nowi uczniowie poznają nauczycieli, rówieśników, budynek szkoły. Pozostali z łezką w oku wspomną właśnie skończone wakacje…

Wszyscy jednak mają wrażenie, że zaczął się nowy rozdział – pracy, nauki, życia – i trzeba starać się jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości i czas, aby w przyszłości zebrać cenne owoce szkolnego wysiłku.

Uroczystość rozpoczęła przemówieniem Pani Dyrektor Jolanta Kaczmara, a skończył wykładem Doktor  Rafał Mrówka ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jego wypowiedź połączona z ciekawą prezentacją opatrzona była tytułem „Wymiary sukcesu”… No właśnie, najpierw trzeba uświadomić sobie, czym jest sukces, do czego tak naprawdę się dąży, jak go osiągnąć?… A potem… A potem wytrwale, przy wsparciu nauczycieli, rodziców, uczniów – po sukces!

dzu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status