Urszula Nakielska

„Projekt Rocznik w finale WNEK!”

We wtorek 2 października odbył się ostatni, finałowy etap prestiżowego stołecznego konkursu „Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej”. Szkoły z całej Warszawy i okolic mogły zgłaszać swoje projekty do udziału w owej rywalizacji o atrakcyjne nagrody i wyróżnienia. I oto z tego grona, w finałowej piątce najlepszych projektów w kategorii szkoły ponadgimnazjalne jest projekt „Rocznik” ze CXXXXVII LO im. R. Schumana!

Zadanie polegało tym razem na przedstawieniu kilkuminutowej prezentacji o idei, realizacji i  efektach projektu. Udało się to zrobić mimo tremy i presji czasowej ograniczającej wystąpienie. Naszą szkołę reprezentował nauczyciel i trójka licealistek. Każde z nich miało wyznaczoną funkcję i po swoim wystąpieniu otrzymali brawa od zgormadzonej na sali publiczności.

Ostateczne wyniki WNEK-u i wręczenie nagród odbędzie się na honorowej gali 26 października. Trzymajcie kciuki! Może uda się powtórzyć sukces naszej SchumTV, która zdobyła I miejsce WNEK-u w 2015 roku.

DZU

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status