Renata Wójcik

Zadrżały mury na Olgierda! W środowy wieczór na patio zainicjowaliśmy rockowe muzykowanie! Głośniki, przestery, wzmacniacze zawirowały dźwiękową falą! Odbijała ona w szybach korytarzy i sal szkolnych kontury chmur oraz pomarańczowe już o tej porze słoneczne smugi. Nietypowa sceneria i nietypowa atmosfera – takie też było pierwsze w historii szkoły Rock Patio!

Wystąpiły w sumie trzy kapele. Pierwsza, unikatowa, bo utworzona tylko z myślą o dzisiejszym graniu, składała się z jednego z naszych nauczycieli, licealistki z 1A i dwóch gimnazjalistów z klasy 2/3. Potem zagrali razem Maja i Igor, następnie „Sick”, czyli Olaf i Igor. Różnorodność brzmień, stylów stanowiły wyzwanie dla słuchaczy, zwłaszcza, że niepokojące, refleksyjne teksty piosenek Olafa nurtowały nie mniej niż efekty muzyczne. Nie można też nie wspomnieć o dumnych rodzicach – patrzyli, jak ich pociechy realizują swoje pasje, jak głośno dają światu znać, że są, tu i teraz!

Rock Patio stało się faktem! Uczniowie, czekamy na wasze zgłoszenia do kolejnego rockowego muzykowania! A na razie już w piątek zaczynamy: WAKACJE!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status