Renata Wójcik

Myśl przewodnia przyświecająca nam w tym roku szkolnym, to „Szkoła w ruchu”. W myśl tego hasła, we czwartek o 20.30 grupa kilkunastu uczniów naszej szkoły, pod opieka nauczycieli wf, ruszyła na rolkach na 24-kilometrową trasę wiodącą głównymi ulicami Warszawy.

Wraz z grupą ponad tysiąca rolkarzy dołączyliśmy do warszawskiej akcji „Night skating” – największej imprezy wrotkarskiej w Europie Środkowo – Wschodniej oraz jednej z największych imprez dla rolkarzy na świecie. Impreza ta odbywa się co dwa tygodnie i skupia zarówno młodych, jak i starszych rolkarzy. Lekko nie było. Szybkie zjazdy wyzwalały potężna dawkę adrenaliny, mordercze podjazdy wyciskały ostatnie krople potu. Ponad dwugodzinna jazda zakończyła się pod pomnikiem Mikołaja Kopernika.

Wszystkich miłośników rolek zachęcamy do udziału w tej imprezie, a amatorów dwóch kołek zapraszamy do udziału w kolejnej masowej imprezie rekreacyjnej jaką jest Rowerowa Masa Krytyczna, która wystartuje już 27 września o godz. 18.00 spod Kolumny Zygmunta.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status