Renata Wójcik

Nie, nie, to nie jest relacja z przyjęcia imieninowego, ani wizyty w restauracji.  W sobotę 7 grudnia trzy stany: uczniowski, rodzicielski i nauczycielski spotkały się w klubie Progresja na koncercie nieznanej szerszej publiczności rockowo-metalowej grupy Kabanos. Koncert zgromadził kilkusetosobowa publiczność, której jak się okazało twórczość Zenka i kolegów jest doskonale znana. Sam wokalista okazał się znakomitym performerem porywającym publiczność do szalonej zabawy, a ta odwzajemniała się entuzjastycznymi reakcjami. Publiczność padała na kolana, to znów wzlatywała pod sufit niesiona ogromną dawką energii płynącej w prezentowanych utworów. Prawie dwugodzinny koncert zakończył się spektakularnym skokiem wokalisty w ramiona publiczności.

Koncert grupy Kabanos , to drugi po Kulcie koncert, na który wybraliśmy się wspólnie. Tym razem była to oddolna inicjatywa, która wyszła od Justyny w klasy 1LO. Czekamy na kolejne propozycje!! WMA

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status