Grażyna Grzegorczyk

Kolejny już rok Schuman jako szkoła nie zawodzi. Nasi absolwenci świetnie radzą sobie na egzaminach, zarówno gimnazjalnych (to już ostatni rocznik), jak i maturalnych. Owocuje bardzo dobra współpraca uczniów, nauczycieli i rodziców. Nasi podopieczni otrzymują nie tylko pomoc dydaktyczną, lecz przede wszystkim emocjonalne wsparcie, mają też pewne poczucie podmiotowego, partnerskiego traktowania. Nie bez powodu przecież nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w konkursie Nagroda Korczakowska…

Atuty dobrej szkoły starają się także podkreślić władze dzielnicy Targówek, które uhonorowały CXXXVII LO im. Roberta Schumana z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie łączną kwotą 7000 zł – trzy tysiące za wyniki uczniów gimnazjum, a cztery tysiące za osiągnięcia maturzystów (100% zdawalność, najlepszy wynik – kolejny już rok – na Targówku!). Jeszcze raz gratulujemy uczniom, nauczycielom, rodzicom, no i oczywiście,  Dyrekcji!

Siódemka w nazwie Schumana na pewno jest szczęśliwa. A czy może być inaczej, skoro do naszej szkoły chodzi tak sympatyczna, uśmiechnięta i pracowita młodzież?                                                                      

dzu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status