Renata Wójcik

W piątek  14 lutego odbył się w ZS nr 113 apel na zakończenie pierwszego semestru. Już do tradycji naszej szkoły  należy nagradzanie uczniów za sukcesy w nauce, kulturę osobistą,  udział w zajęciach dodatkowych i inne pozytywne wartości.

Uczniowie z wieloma osiągnięciami sportowymi, uczestnicy różnych konkursów i osoby z dużą ilością godzin przepracowanych w wolontariacie dostali karnety na  basen.  Także ci, którzy nie mieli tak wielu sukcesów, zostali nagrodzeni. Unikatowe, bo tylko w naszej szkole, Talenty – monety wybite specjalnie dla nas – były nagrodą za różne osiągnięcia.

Te pamiątkowe i niezwykłe Talenty doskonale wpisały się w długo oczekiwane przez wszystkich ferie. Podkreśliły miłą atmosferą pożegnania się na krótko ze szkołą, by wrócić do niej szybko po kolejne trofea. Po spotkaniu uczniowie uśmiechnięci i zmotywowani do pracy w drugim semestrze udali się na w pełni  zasłużone ferie.

AZ 3/2

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status