Renata Wójcik

       Odbiór świadectw ukończenia szkoły 2020  r.

      Drodzy Uczniowie klas trzecich, ze względu na Wasze prośby oraz rozpoczętą rekrutację do niektórych szkół wyższych zdecydowaliśmy przyspieszyć rozdanie Waszych świadectw ukończenia szkoły. Osoby chętne zapraszamy odpowiednio:
z klasy 3 A w najbliższy czwartek (7 maja) w godzinach 9.00 – 15.30         
z klasy 3 B w najbliższy piątek (8 maja) w godzinach 8.30 – 15.30
       Odbiór odbędzie się według ścisłego harmonogramu, który zawiera przynajmniej 10 minutowy odstęp czasowy pomiędzy osobami odbierającymi świadectwo, który został już z Wami ustalony. Prosimy abyście byli zaopatrzeni w maseczki ochronne na twarzy, rękawiczki, dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły oraz własny długopis. Szkoła zapewni odpowiednią przestrzeń do odbioru świadectw z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny na czas trwającej pandemii.
        Jednocześnie postaramy się uroczyście Was pożegnać tuż po egzaminach maturalnych. Mamy nadzieję na choć odrobinę czasu, który moglibyśmy z Wami spędzić w całym naszym gronie.

                                                     pozdrawiamy serdecznie
                                                               wychowawcy klas maturalnych

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status