Renata Wójcik

W uroczystej i gorącej atmosferze klasy pierwsze i drugie liceum zakończyły rok szkolny 2015/1016. Po wstępnym przemówieniu pani dyrektor Jolanty Kaczmary specjalne wyróżnienia otrzymali uczniowie za ponadprzeciętne osiągnięcia. Uznanie zdobyły osoby, które uzyskały świadectwa z czerwonym paskiem, a zwłaszcza Kasia Szafrańska, która miała najwyższą średnią ocen: 5,56!

Specjalnymi pamiątkowymi Talentami nagrodzono także uczniów bardzo zaangażowanych w rozmaite działania w naszej szkole, w których wykazali się kreatywnością i pracowitością np.– udział w warsztatach prawniczych, animacja kultury, przygotowanie własnego projektu do budżetu partycypacyjnego, udział w IX Olimpiadzie Kreatywności, osiągnięcia sportowe, wolontariat. Wyróżniono także uczennicę Wioletę Błyskosz, która należy do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Targówek i aktywnie – już jako de facto działaczka samorządowa – wspiera społeczność Targówka.

Po części oficjalnej uroczystości nastąpiła część artystyczna spotkania, która płynnie wprowadziła wszystkich zebranych w nastrój wakacyjny. Występ taneczny młodzieży stanowił kolaż fragmentów różnych humorystycznych scenek nawiązujących do przebojów muzyki pop z drugiej połowy XX wieku i współczesnych.

Dla CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie to był niezwykły rok. Oficjalnie zyskało ono za patrona Roberta Schumana, współtwórcę Unii Europejskiej. Szkoła nadal intensywnie rozwija się, oferuje uczniom coraz więcej. Z optymizmem można więc wyglądać września, ale tymczasem wszyscy powinni wypocząć na zasłużonych wakacjach…

dzu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status