Renata Wójcik

Dnia 17.01.2016 wraz z panem Baczkurą przystąpiłem do XXXIII Biegu Chomiczówki. Tego dnia pogoda była ładna, świeciło słońce, co dodawało optymizmu przed startem. O godzinie 11.30 rozpoczął się bieg.

Dystans, z jakim trzeba było się zmierzyć, to 15 km. Cel, który postawiłem wspólnie z panem Baczkurą, to utrzymywanie stałego tempa przez cały dystans. Wymagało to odpowiedniego rozłożenia sił. Pierwsze kilometry były dosyć monotonne, ale gdy złapało się rytm, reszta biegu szybko minęła. Przez cały czas towarzyszyła mi atmosfera sportowej rywalizacji, co dodawało mi siły i motywacji do dawania z siebie wszystkiego. Ostatnie kilometry były sprawdzianem dla mojego organizmu. Ukończenie biegu dało mi satysfakcję mimo, że na końcu trochę zostałem w tyle za panem Baczkurą i ukończyłem bieg minutę po nim. Na mecie zrobiliśmy sobie zdjęcia z medalami, które zdobyliśmy.

Ten niedzielny bieg miło będę wspominał. Wkrótce następne sprawdziany  (także te w szkole z różnych przedmiotów) i mam nadzieję – kolejne powody do satysfakcji.

Dawid Taras kl. 2B

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status