Grażyna Grzegorczyk

„W życiu piękne są tylko chwile” to słowa ze znanej piosenki, ale przecież wszyscy się zgodzą, że wspomnienia są bezcenne. Dlatego od lat tradycją naszej szkoły jest wydawana Kronika/Rocznik (nominowany dwa lata temu do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej!)

To właśnie w Roczniku jak w kapsule czasu można zachować to wszystko, co wymyka się artykułom ze strony internetowej szkoły, szkolnego facebooka. Zwłaszcza w tym roku, w okresie kwarantanny i nauczania zdalnego, Rocznikiem zajęła się specjalna Redakcja złożona z uczniów klas pierwszych i drugich.

Jak pamiętacie, jeszcze w kwietniu zachęcaliśmy do współpracy z Rocznikiem – i każdy mógł zostawić w nim swój ślad, posłać artykuł na różny temat, zdjęcia. Nie był czasu? Żałujcie!… Na szczęście za rok kolejne wydanie Rocznika i znów przed Wami szansa na obecność, na zachowanie wspomnień w tej niezwykłej kapsule czasu!

Tegoroczna Kronika, tuż po wstawieniu artykułu o zakończeniu roku szkolnego będzie dostępna w formie PDF na Teamsach lub na płycie CD (w sekretariacie) na początku przyszłego tygodnia! Zachęcam do lektury, no i jednocześnie gratuluję uczniowskiej redakcji utworzenia Rocznika, co było bardzo trudnym zadaniem!

DZU

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status