Renata Wójcik

Przedświąteczne spotkanie z poezją miało miejsce w naszej szkole w piątek 18 grudnia o godzinie 17.00. Tradycja takich wieczorów sięga już kilku lat. Od tej pory powstało wierne grono sympatyków „słowa magicznego”. Wśród nich byli też nasi absolwenci – Aleksander i Grzegorz – których utwory jak zwykle budziły wiele refleksji, a niekiedy zaskakujących skojarzeń i … sympatyczną dawkę humoru.

WUP polega na wspólnym czytaniu własnych wierszy i omawianiu wrażeń po tej lekturze. Wymieniamy się spostrzeżeniami na temat danego tekstu, zgłębiamy tajniki wyobraźni i konceptu autora. Mamy też  niepowtarzalną okazję, by od razu uzyskać komentarz samego twórcy.

Każde spotkanie z poezją to leczniczy środek na pośpiech codzienności, stres i zagubienie jednostki w wirze tysiąca spraw, komunikatów świata zewnętrznego. WUP jest czasem dla indywidualności, prywatności i okazją do tworzenia niezwykłej więzi poetyckiej przyjaźni. Zapraszamy na kolejne spotkanie  na początku 2016 roku.

dzu

20

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status