Renata Wójcik

Wieczór Uczniowskiej Poezji to zawsze niezwykłe wydarzenie. Tym razem, choć na zewnątrz temperatura spadła do minus 12 stopni, czarodzieje słowa sprawili, że w 137 LO zrobiło się przyjemnie ciepło.

W kameralnej atmosferze omawialiśmy liryki Krzysztofa, Igora, Olafa. Swoją wrażliwość na poetycki przekaz ukazały Marysia, Gabriela i Julia. Recytacja autora, interpretacje rówieśników i  nieukrywana satysfakcja nauczyciela, który widzi, jak na jego oczach rozwijają swoje skrzydła młode talenty – taki był WUP 27 lutego 2018 roku.

Spotkaniu towarzyszyła wystawa plastycznych prac Basi z klasy 2A. Jej rysunki imponowały dbałością o szczegóły, precyzją i egzotyką tematyki. Stanowiły świetne uzupełnienie poetyckiej uczty.

Następny wieczór poezji uczniowskiej już pod koniec marca. Nie zabraknie na nim na pewno wierszy, obrazów Marysi… a może i Ty dołączysz, jako widz, jako autor? Do zobaczenia! (DZU)

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status