Testimonial

Tutaj nie jest się tylko "jednym z wielu", każdy jest ważny jako wyjątkowa osoba. Dzięki temu odkryłam moją pasję do chemii i mogę ją rozwijać. Nauczyciele traktują uczniów na poziomie relacji partnerskiej - dzięki temu wiemy, że zawsze zostaniemy wysłuchani. Znajomi dziwią się, że to, co opowiadam, jest dla nich na tyle niesamowite, że brzmi tak, jakbym chodziła do szkoły prywatnej. Odpowiadam, że to po prostu Schuman - dla nas to norma.

Katarzyna Szafrańska
uczennica klasy maturalnej, w tym roku otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów
Testimonial

Często wracam wspomnieniami do tego miejsca. To tu rozwijała się moja pasja i zostały zawarte przyjaźnie na długie lata.

Kinga Wiktoria Dąbrowska
absolwent 2013, pracownik firmy mediowej
Testimonial

Nauczyciele w tej szkole poświęcają nam niezwykle dużo czasu, motywują do działań, do nauki, często odkrywają uśpione talenty, widzą w nas często to, czego my sami nie widzimy. Gwarantuję, że w tej szkole dostaniecie właśnie tyle wiedzy, ile Wam na tym etapie życie potrzeba.

Julia Kamińska
absolwentka 2019
Testimonial

CXXXVII Liceum jest szkołą z ogromnym potencjałem. Swobodny wybór rozszerzeń, przygotowywanie do certyfikatów językowych, duża hala sportowa, i co najważniejsze, wykwalifikowana kadra z indywidualnym podejściem do ucznia to są argumenty aby wybrać to liceum jako swoją przyszłą szkołę.

Łukasz Rossa
absolwent 2017, student I roku architektury na Coventry University w Coventry w Wielkiej Brytanii