Renata Wójcik

W ostatnich dniach odbyło się wręczenie wyróżnień w II edycji Warszawskiego Konkursu „Najlepsze szkolne i przedszkolne przestrzenie uczenia się”. Ideą tego wydarzenia jest promowanie innowacyjności w architekturze, miejscach związanych z edukacją. Konkursowi towarzyszyły poza tym warsztaty i wykłady związane z rolą przestrzeni w edukacji. No i oczywiście rozmowy w nietypowym foyer, gdzie zawsze można podzielić się ciekawymi uwagami.

Patio naszej szkoły uzyskało stosowny dyplom „za wykreowanie wszechstronnego patio, które stało się miejscem animacji kultury oraz integrującym pokolenia i środowisko szkolne”.

Konkurs ma charakter czysto prestiżowy i w jego trakcie zaprezentowaliśmy nasze pomysły na kreatywne wykorzystywanie przestrzeni, czynienie jej coraz bardziej przyjaznej uczniom, otwartej na ich pomysły.

Z pewnością jeszcze wiele razy patio zaskoczy nas różnymi wydarzeniami. Czekamy z niecierpliwością!

dzu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status