Renata Wójcik

W dniach 6-8 marca przedstawiciele naszego liceum uczestniczyli w targach edukacyjnych, na których swoją ofertę pokazywały warszawskie szkoły średnie. Stoisko naszego liceum cieszyło się dużym zainteresowaniem, potencjalni kandydaci często pytali o charakter szkoły, zajęcia z języków obcych.

Na stoisku obecni byli też uczniowie, głównie maturzyści, którzy w wyczerpujący sposób udzielali informacji, przekonująco opowiadali o sowich doświadczeniach w liceum, zachęcali do odwiedzenia nas na Olgierda. Ich oryginalne koszulki z reklamowym logo szkoły znowu okazały się strzałem w dziesiątkę. A kropkę nad „i” postawiły kompetencje i czarujące uśmiechy naszych anglistek i wuefistek, które z pewnością spowodowały, że CXXXVII LO budzi od teraz wśród wielu zwiedzających targi jak najlepsze wrażenia.

Bogata oferta edukacyjna, zwłaszcza w zakresie nauki języków obcych; doskonała baza sportowa i świetnie przygotowana kadra trenerska; kreatywni i przyjaźni nauczyciele; przedsiębiorcza i otwarta na innowacje dyrekcja – to niewątpliwie bezsprzeczne atuty naszego liceum, którymi z dumą mogliśmy się na targach pochwalić.

dzu

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status