Renata Wójcik

 Już po raz piąty kończymy rok szkolny w naszym młodym liceum. Tym razem uroczystość ta objęła dwie klasy pierwsze i jedną klasę drugą. Wśród ośmiu wspaniałych nagrodzonych świadectwem z tzw. „czerwonym paskiem” znalazła się uczennica klasy I A – Agata Łysakowska, która osiągnęła najwyższą średnią ocen 5.06! Trzymamy kciuki za taką samą wysoką formę w następnym roku szkolnym. W trakcie uroczystości wyróżniono również tych uczniów, którzy osiągnęli najwyższe miejsca w różnego rodzaju konkursach i zawodach sportowych. Wyróżnienie w postaci szkolnych talentów jest już tradycją naszej szkoły, a wyjątkowy i niepowtarzalny talent, bity specjalnie dla naszej szkoły, staje się bezcennym rarytasem, który może kiedyś osiągnąć status kolekcjonerski.

Wśród nagrodzonych talentami znaleźli się również uczniowie wyjątkowo aktywni w pracach na rzecz szkolnego Samorządu Uczniowskiego, wolontariatu i szkolnej telewizji Schum TV. Wybrańcy oprócz talentów, otrzymali również nagrody książkowe. Całość uroczystości dopełniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klas pierwszych, którzy w wyjątkowo humorystyczny sposób zaprezentowali muzyczną wersję sprawdzianu na lekcji w wyimaginowanym uczniowskim świecie przemyśleń i kontemplacji.

Z ŻYCZENIAMI POGODNYCH WAKACJI

Samorząd Uczniowski ZS113

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status