admin

W dniach od 1 do 6 kwietnia na terenie dzielnicy Targówek odbyły się zawody dzielnicowe w piłkce siatkowej, w których nasza szkoła występowała w roli gospodarza. Poziom wszystkich zespołów był bardzo wyrównany, co spowodowało zaciętą grę. Jako gospodarze czuliśmy presję, aby zagrać na najwyższym poziomie. Nasz zespół pod wodzą  trenera Artura Kowalskiego, który przygotował nas nie tylko do rozgrywek dzielnicowych, ale także do Szkolnej Ligi Siatkówki, zdobył złoty medal.

Nasz zespół reprezentowali:
– przyjęcie: Łukasz Kwarciński, Jan Pierwoła
-atak: Jakub Sotomski
-środek: Karol Kowalewski, Bartosz Dzięcioł
-rozegranie: Bartosz Świerat
-wszechstronni rezerwowi: Daniel Babkiewicz, Piotr Kruszewski
Wygraną w dzielnicy nasi siatkarze zapewnili sobie możliwość udziału w zawodach WOM (Warszawska Olimpiada Młodzieży) – ostatecznie w klasyfikacji warszawskich szkół ponadgimnazjalnych zajęliśmy miejsca 9-12. Za rok liczymy na jeszcze lepszy wynik.

Łukasz Kwarciński, Karol Kowalewski 2B