Renata Wójcik

Nasza szkoła to nie tylko lekcje, ale także mnóstwo ciekawych zajęć! Warto już teraz sprawdzić terminarz, ofertę poszczególnych nauczycieli. Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie – od nauk ścisłych, przez humanistyczne, artystyczne, językowe, dziennikarskie, po zajęcia sportowe.

Nie brakuje też gotowania, origami, tańca, czy wieczorów poetyckich albo prób zespołu młodzieżowego z gitarami elektrycznymi i perkusją (tymczasowa nazwa: „Rycerze metalu – Konrad Wallenrod”).

Ważne, że na takich zajęciach uczniowie często w dużej mierze współdecydują o charakterze, przebiegu spotkań. Mogą one mieć miejsce w szkole, ale też poza nią, w różnych instytucjach, w plenerze albo po prostu mieć formę wycieczki. Celem wszystkich zajęć dodatkowych jest umożliwienie uczniom poznanie bogatej, różnorodnej drogi rozwoju – inspiracja do odkrywania swoich uzdolnień, a także dobra zabawa, która powinna zawsze towarzyszyć nauce – dorośli nazywają to satysfakcją, frajdą… Zatem, do czynu, nie przegapcie tej zabawy, żyjcie kolorowo! Szczegóły oferty na tablicy ogłoszeń i na stronie szkoły.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status